Порівняльний аналіз успішності функціонування ортодонтичних мікроімплантів та мініпластин
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XIX.2.74.2015.64Ключові слова:
мікроімплант, мініпластина, успішність функціонування, ускладнення, гігієнаАнотація
У статті наведено порівняльний аналіз успішності функціонування ортодонтичних мікроімплантів та мініпластин залежно від статі, віку та гігієни порожнини рота. Показано, що частота ускладнень при застосуванні мікроімплантів була достовірно вищою, ніж при застосуванні мініпластин. Функціонування мікроімплантів було також більш залежним від вказаних факторів, особливо від гігієни порожнини рота.
Посилання
Chen CH, Chang CS, Hsieh CH. The use of microimplants in orthodontic anchorage. J. Oral.Maxillofac Surg. 2006;64:1209-13.
Cornelis MA, Scheffler NR, De Clerck HJ. Systematic review of the experimental use of temporary skeletal anchorage devices in orthodontics. Am. J.Orthod. Dentofacial Orthop. 2007;131:52-8.
Motoyoshi M. Clinical indices for orthodontic miniimplants. J. Oral. Sci. 2011;53:407-12.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 E. D. Babov, T. B. Khersonskaya, N. A. Borchenko
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).