СЛУЧАЙ ВЫЯВЛЕНИЯ ХЕЛИКОБАКТЕРНОЙ ИНФЕКЦИИ У ВСЕХ ЧЛЕНОВ СЕМЬИ ПРИ ИХ КОМПЛЕКСНОМ ОБСЛЕДОВАНИИ
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XX.3.79.2016.171Анотація
Проанализирован случай выявления хеликобактерной инфекции у всех членов семьи, состоящей из четырх человек (отец, 39лет; мать, 36 лет; сын, 6 лет; дочь, 16 лет) при их комплексном обследовании в многопрофильной диагностической лаборатории «БиоМед» (г. Николаев) с помощью пакета № 21 «Гастронтерологический скрининг для всей семьи», который включал данные по общему анализу крови, уровню антител к НР-инфекции (Ig G), уровень в крови натуральных киллеров (СД-16) (биохимическое определение наличия внутриклеточных «депо» НР-инфекции) и стул-тест в нашей модификации. Выяснено, что уровень антител к НР-инфекции был повышен у трх членов семьи (отец, мать, дочь), уровень натуральных киллеров (СД-16) был повышен у одного члена семьи (мать), положительный стул-тест был зафиксирован у трх членов семьи (отец, дочь, сын).
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 А.А. Авраменко
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).