ЕФЕКТИВНІСТЬ КОМБІНОВАНОЇ ГІПОЛІПІДЕМІЧНОЇ ТА АНТИГІПЕРТЕНЗИВНОЇ ТЕРАПІЇ, ПРОГНОСТИЧНІ ЕФЕКТИ ТА КЛІНІЧНІ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНІ КРИТЕРІЇ ТЕРАПІЇ
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XXI.2.82.1.2017.24Ключові слова:
артеріальна гіпертензія, комбінація антигіпертензивної та гіполіпідемічної терапії, критерії ефективностіАнотація
Результати багатопрофільного аналізу показали, що прогностична ефективність комбінованої антигіпертензивної терапії лізиноприлом та амлодипіном і гіполіпідемічної терапії аторвастатином, у пацієнтів з артеріальною гіпертензією ІІ стадії, залежить від цілого ряду патологічних факторів, які визначаються в ході первинного клінічного та інструментального аналізу – маси тіла пацієнта, ліпідного спектра крові, тяжкості структурних уражень міокарда лівого шлуночка та функції судинного ендотелію.Посилання
O.N.Kovaleva. Osobennosti antigipertenzivnoy terapii u patsientov s ozhireniem. Arterial. Gipertenziya. 2008; 1:63-70.
A.N.Beloval, I.I.Knyaz'kova, A.N.Tsygankov. Kombinirovannaya terapiya arterial'noy gipertenzii: otsenka effektivnosti lecheniya i kachestva zhizni. Ukr. med. chasopis. 2009; 3(71):35-41.
J.Redan, R.Cifkova, S.Laurent. Metabolichnyi syndrom u patsiientiv z arterial'noiu hipertenziieiu: tverdzhennia Yevropeis'koho tovarystva z arterial'noi hipertenzii. Arteryal. Hypertenzyia. 2009; 2(4):58-79.
O.D.Belyaeva, E.A.Bazhenova, O.O.Bol'shanova. Opyt primeneniya kombinirovanoy antigipertenzivnoy terapii u bol'nykh abdominal'nym ozhireniem. Ross. kardiol. zh. 2009; 4(78):43-49.
M.Destro. New Strategies and Drugs in the Treatment of Hypertension: Monotherapy or Combination? Recent Pat. Cardiovasc. Drug. Discov. 2009; 24(8):512-514.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 G.I. Khrebtiy, K.M. Zlonikova, O.I. Kovalyshena
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).