СОЦІАЛЬНА МЕРЕЖА FACEBOOK ЯК ПЛАТФОРМА ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОЇ ОСВІТИ ЛІКАРІВ-ІНТЕРНІВ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «ЗАГАЛЬНА ПРАКТИКА-СІМЕЙНА МЕДИЦИНА»:ДОСВІД ВИКОРИСТАННЯ
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XXI.2.82.1.2017.36Ключові слова:
дистанційна освіта, соціальна мережа, лікарі-інтерни, сімейна медицинаАнотація
У статті описано досвід створення освітньої сторінки на платформі соціальної мережі Facebook як форми дистанційного навчання лікарів-інтернів та випускників кафедри сімейної медицини, терапії та кардіології Запорізького державного медичного університету. Представлено принципи функціонування освітньої сторінки, основні форми та варіанти навчання.
Окреслено можливості інтерактивної взаємодії на базі соціальної мережі Facebook. Обговорено переваги та недоліки, а також варіанти вдосконалення представленої форми дистанційної освіти.
Посилання
Iu.V.Voronenko. Dystantsiine navchannia v rezhymi online: novi mozhlyvosti dlia profesiinoho rozvytku, novi perspektyvy. Ukr. med. chasopys. 2011;3 (83):26.
I.M.Mel'nychuk. Real'nist' ta perspektyvy vprovadzhennia na suchasnomu etapi dystantsiinoho navchannia u sferu okhorony zdorov’ia. Med. osvita. 2016:3:17-20.
O.P.Mintser. Bezperervnyi medychnyi profesiinyi rozvytok – novi stratehii peredavannia znan'. Med. osvita. 2012;2:55-56.
L.M.Stril'chuk. Yakisna pidhotovka likaria zahal'noi praktyky-simeinoi medytsyny – zaporuka uspishnosti medychnoi reformy. Prakt. Likar. 2015;2:75-77.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 M.Y. Kolesnyk
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).