ПЕРШИЙ ДОСВІД РЕАЛІЗАЦІЇ ПРАВА НА АКАДЕМІЧНУ МОБІЛЬНІСТЬ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В БДМУ
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XXI.2.82.1.2017.38Ключові слова:
академічна мобільність, освітній процес, медична освітаАнотація
У статті відображені основні моменти в ході імплементації права на академічну мобільність серед учасників освітнього процесу в БДМУ згідно з новими регламентуючими документами в цьому напрямі. Показана роль академічної мобільності, як вагомої складової у процесі інтеграції вищої медичної освіти України у Міжнародний освітній простір.
Посилання
Polozhennia pro poriadok realizatsii prava na akademichnu mobil'nist'. Zatverdzhene Postanovoiu Kabinetu Ministriv Ukrainy vid 12 serpnia 2015;579.
B.S.Zimenkovs'kyi, M.R.Hzhehots'kyi, Ie.S.Varyvoda. Yevropeis'ka kredytna transferno-nakopychuval'na systema v konteksti reformuvannia anhlomovnoho navchannia inozemnykh studentiv u L'vivs'komu Natsional'nomu medychnomu universteti imeni Danyla Halyts'koho. Med. osvita. 2016;2:110-112.
V.M.Zaporozhan, V.I.Kresiun, M.L.Ariaiev, O.V.Chernets'ka. Anhlomovne navchannia yak stymuliator yakosti osvity ta mizhnarodnykh kontaktiv. Med. osvita. 2011;2:45-47.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 I.H. Savka
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).