ФАХОВООРІЄНТОВАНА ІНШОМОВНА ОСВІТА ЯК ЧИННИК ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ ЛІКАРІВ
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XXI.2.82.1.2017.39Ключові слова:
фахова іншомовна освіта, освітнє поле, педагогічна діяльність, міжпредметна інтеграція, мотивація вивчення іноземних мов, інтерактивні методиАнотація
У статті розглядається в динамічному аспекті досвід роботи викладацького складу кафедри іноземних мов ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» у форматі навчання майбутніх медичних фахівців іншомовної фаховоорієнтованої комунікативної компетентності майбутніх лікарів. Окреслюються основні етапи розвитку цього виду навчання, ставиться акцент на значенні вивчення іноземних мов у системі вищої професійної освіти в умовах академічної мобільності студентів, можливості стажування в навчальних закладах Європи.
У статті приділяється велика увага використанню сучасних методів навчання іноземних мов як складової навчання міжкультурної комунікації, серед яких є інтерактивні методи, що відтворюють елементи іспиту на знання іноземних мов рівня В1, В2, впровадження яких сприятимуть ефективності іншомовної освіти студентів.
Посилання
T.I.Koval'. Interaktyvni tekhnolohii navchannia inozemnykh mov u vyschykh navchal'nykh zakladakh. Informatsiini tekhnolohii i zasoby navchannia. 2011;6 (26):87-91.
O.I.Safronenko. Programmno-metodicheskoe, tekhnologicheskoe i kadrovoe obespechenie kachestva sistemy mnogourovnevoy yazykovoy podgotovki studentov neyazykovykh vuzov. Rostov-n/D: Izdvo OOO «TsVVR». 2006:43.
O.V.Suntsova. Formirovanie inoyazychnoy kommunikativnoy kompetentsii studentov vuzov pri ispol'zovanii aktivnykh metodov obucheniya inostrannomu yazyku. Molodoy uchenyy. 2012;2:297-298.
S.S.Kashlev. Tekhnologiya interaktivnogo obucheniya. MN: Belarusskiy verasen'. 2005:176.
E.S.Polat. Novye pedagogicheskie i informatsionnye tekhnologii v sisteme obrazovaniya. M: Izdatel'skiy tsentr «Akademiya». 2000:33-34.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 A.M. Semysiuk, G.M. Lapa, O.M. Rak
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).