МЕДИКО-СОЦІАЛЬНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ РІВНЯ КОМПЕТЕНТНОСТІ ОРГАНІЗАТОРІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ЛЬВІВЩИНИ СТОСОВНО РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XXI.2.82.1.2017.42Ключові слова:
реформа системи охорони здоров’я, стандарт якості, медична послуга, фінансуванняАнотація
У роботі висвітлено результати вибіркового одноразового стандартизованого анкетного опитування фахівців із фаху «Організація і управління охороною здоров’я» стосовно реформування системи охорони здоров’я в Україні. Вказано на наявні проблеми, розглянуто можливі шляхи їх вирішення та ймовірні перспективи розвитку галузі охорони здоров’я у подальшому. Підтверджено, що нові стратегічні підходи до підвищення якості та доступності допомоги зі зменшенням фінансових ризиків для громадян держави нададуть нового поштовху реформі медичної галузі.
Посилання
Natsional'na stratehiia reformuvannia systemy okhorony zdorov’ia v Ukraini na period 2015-2020. [Elektronnyi resurs]. – Rezhym dostupu: http:// uoz.cn.ua/strategiya.pdf
Ia.Radysh. Katehoriino-poniatiinyi aparat pro derzhavne upravlinnia systemoiu okhorony zdorov'ia Ukrainy (ohliad literatury ta utochnennia okremykh definitsii).Visn. UADU; 2001;1:195-202.
N.P.Osypova, V.D.Vodnik, H.P.Klimova. Sotsiolohiia: Pidruchnyk. K.: Yurinkom Inter. 2003:336.
M.V.Shevchenko. Pilotnyi proekt reformuvannia systemy okhorony zdorov’ia (zastosuvannia elementiv prohramno-tsil'ovoho metodu, perekhid do stratehichnykh zakupivel').Visn. sots. hihiieny ta orhan. okhorony zdorov’ia Ukrainy. 2014;4 (62):17-21.
Reformuvannia systemy okhorony zdorov’ia v Ukraini: orhanizatsiine, normatyvno-pravove ta finansovoekonomichne zabezpechennia. K., NISD. 2011:41. Іnvesting in health. A Summary of the Findings of the Commission on Macroeconomics and Health. – World Health Organization: Geneva. 2013:17.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 O.Y. Sichkoriz
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).