Підсумки наукової роботи Буковинського державного медичного університету в ювілейному 2009 році (65-річчя з дня заснування)
Ключові слова:
Буковинський державний медичний університет; наука; аналіз; ювілейАнотація
У роботі аналізуються досягнення та проблемні питання наукової роботи Буковинського державного медичного університету за 2009 рік. Вказуються перспективні питання розвитку наукових досліджень.
Посилання
Derzhavna tsil'ova naukovo-tekhnichna ta sotsial'na prohrama «Nauka v universytetakh» na 2008-2012 roky [State target scientific-technical and social program "Science in Universities" for 2008-2012]. Ofitsiinyi visnyk Ukrainy. 2007;72:85-93. (in Ukrainian).
Poriadok prysudzhennia naukovykh stupeniv i prysvoiennia vchenoho zvannia starshoho naukovoho spivrobitnyka [The procedure for awarding scientific degrees and conferring the academic title of senior researcher]. Ofitsiinyi visnyk Ukrainy. 2007;18:96-103. (in Ukrainian).
Mizhhaluzeva kompleksna prohrama «Zdorov’ia natsii» [Cross-sectoral comprehensive program "Health of the Nation"]. Ofitsiinyi visnyk Ukrainy. 2002;9:31-85. (in Ukrainian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 В. Пішак, О. Іващук
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).