Дослідження автоімунних реакцій у хворих на наркоманію
Ключові слова:
автоімунні реакції; токсикометричні параметри ендотоксемії; автоімунна і цитолітична активністьАнотація
У роботі представлено результати токсикометричних досліджень ендотоксикозу у хворих на наркоманію: потенціали ушкоджуючої активності ендотоксинів, розміри часток та молекул, їх розподіл та накопичення в кров'яному руслі, міцність зв'язку з токсиннесучими фракціями. Визначено автоімунні реакції в цих осіб; встановлено кореляційну залежність між рівнями автоімунної активності та параметрами токсичності цільної плазми крові та її компонентів.
Посилання
Andreichyn MA, Bekh MD, Dem’ianenko VV. Metody doslidzhennia endohennoi intoksykatsii orhanizmu [Methods of research of endogenous intoxication of an organism]. Metodychni rekomendatsii MOZ Ukrainy. Кiev; 1998. 1-31 p. (in Ukrainian).
Sheyman BS, Osadchaya OI, Kozinets KG. Differentsial'no-diagnosticheskie priznaki opredeleniya skhemy detoksikatsionnoy terapii u bol'nykh s razlichnoy patologiey [Differential diagnostic signs of determining the detoxification therapy regimen in patients with various pathologies]. Laboratornaya diagnostika. 1999;4:11-3. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 Г. Гнилоскуренко, Б. Шейман
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).