Профілактична складова в роботі стоматологічної служби
Ключові слова:
профілактика в стоматологіїАнотація
Результати аналізу показників профілактичної діяльності стоматологічної служби Чернівецької області засвідчили незадовільний стан превентивної роботи лікарів-стоматологів. Основною причиною цього є відсутність мотивації в населення до збереження стоматологічного здоров’я.
Посилання
Khomenko LO. Stomatolohichne zdorov’ia ditei Ukrainy, real'nist', perspektyva [Dental health of children in Ukraine, reality, perspective]. Naukovyi visnyk Natsional'noho medychnoho universytu im O.O. Bohomol'tsia. 2007;3:11-4. (in Ukrainian).
Kutsevlyak VI. Profilaktika stomatologicheskikh zabolevaniy [Prevention of dental diseases]. Kharkov: KhGMU; 2001. 216 p. (in Russian).
Khomenko LO, Shmatko VI, Ostapko OI. Stomatolohichna profilaktyka u ditei [Dental prevention in children]. Кiev: ISDO; 1993. 192 p. (in Ukrainian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 Н. Кузняк, О. Годованець, Л. Герасим

Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).