Медико-демографічні аспекти здоров’я дитячого населення Чернівецької області
Ключові слова:
демографія; здоров’я; дитяче населенняАнотація
У статті наведені результати динамічного контролю провідних медико-демографічних показників здоров’я дитячого населення Чернівецької області та її окремих районів.
Посилання
Moiseienko RO. Aktual'ni pytannia okhorony materynstva i dytynstva v Ukraini [Current issues of maternity and childhood protection in Ukraine]. Perinatologiya i pediatriya. 2008;4:4-11. (in Ukrainian).
Sytenko OR, Aksenova VI, Smirnova TM. Monitorynh vykonannia zakhodiv Mizhhaluzevoi kompleksnoi prohramy «Zdorov’ia natsii» [Monitoring the implementation of the activities of the Intersectoral Comprehensive Program "Health of the Nation"]. Ukraina. Zdorov'e natsii. 2009;3:18-24. (in Ukrainian).
Shun'ko YeYe, Sulima OH, P’iasets'ka NM. Orhanizatsiia nadannia medychnoi dopomohy novonarodzhenym v Ukraini – problemy ta perspektyvy [Organization of medical care for newborns in Ukraine - problems and prospects]. Sovremennaya pediatriya. 2008;2:20-6. (in Ukrainian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 І. Шкробанець
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).