Застосування фіксованої комбінації будесонід/формотерол у лікуванні бронхіальної астми
Ключові слова:
бронхіальна астма; симбікорт; терапіяАнотація
Наводяться дані власних досліджень згідно з новою стратегією в лікуванні хворих на бронхіальну астму – SMART терапії, що полягає в застосуванні фіксованої комбінації будесонід 80мг/160мг та формотерол 4,5 мг (препарат симбікорт), як для базисної терапії бронхіальної астми, так і для купірування нападів.
Посилання
Zastosuvannia novoho pidkhodu do likuvannia bronkhial'noi astmy z vykorystanniam yedynoho inhaliatora – kombinatsii budesonid+formoterol – dlia bazysnoi terapii ta dlia usunennia symptomiv persystuiuchoi bronkhial'noi astmy [Application of a new approach to the treatment of bronchial asthma using a single inhaler - a combination of budesonide + formoterol - for basic therapy and to eliminate the symptoms of persistent bronchial asthma]. Natsional'nyi instytut ftyziatrii i pul'monolohii im FH Yanovs'koho AMN Ukrainy. 2008.
Rabe K, Atienza T, Magyar P, Larsson P, Jorup C, Lalloo UG. Effect of budesonide in combination with formoterol for reliever therapy in asthma exacerbations: a randomised, controlled, double-blind study. Lancet. 2006;36:744-53.
O’Byrne P, Bisgaard H, Godard P, Pistolesi M, Palmqvist M, Zhu Y, et al. Budesonide/Formoterol Combination Therapy as Both Maintenance and Reliever Medication in Asthma. Am J of Respiratory and Critical Care Medicine. 2005;171(2):129-36.
The Global Initiative for Asthma (GINA). GINA Report, Global Strategy for Asthma Management and Prevention; 2006.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 С. Коваленко
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).