Шляхи підвищення ефективності лікування кристалуричних нефропатій у дітей
Ключові слова:
діти; кристалурія; імпульсний струмАнотація
Наведені результати вивчення ефективності комплексної терапії дітей із дисметаболічними нефропатіями. Встановлено, що у 2/3 пацієнтів з кристалуріями траплялися порушення уродинаміки, через що в комплексі терапії застосовували імпульсний струм. Показане відновлення уродинамічних процесів завдяки протизапальному, діуретичному та нейрорефлекторному ефектові струму, що супроводжувалося покращанням клінічно-функціональних показників.
Посилання
Alyaev YuG, Grigoryan VA, Gadzhieva ZK. Rasstroystva mocheispuskaniya [Urination disorders]. Moscow: Litera; 2006. 208 p. (in Russian).
Kassaraba MM, Dobryk OO. Urazhennia nyrok krystalamy solei. Patohenez. Diahnostyka. Likuvannia [Kidney damage by salt crystals. Pathogenesis. Diagnosis. Treatment]. Sovremennaya pediatriya. 2007;2(15):81-5. (in Ukrainian).
Kirillov VI, Bogdanova NA. Narusheniya urodinamiki kak patogeneticheskiy faktor khronicheskikh zabolevaniy pochek u detey [Urodynamics disorders as a pathogenetic factor in chronic kidney diseases in children]. Rossiyskiy vestnik perinatologii i pediatrii. 2007;4:42-8. (in Russian).
Kolpakov IS. Mochekamenaya bolezn' [Urolithiasis disease]. Moscow: Akademiya; 2006. 224 p. (in Russian).
Malkoch AV, Gavrilova VA. Dismetabolicheskie nefropatii u detey [Dysmetabolic nephropathies in children]. Lecheshchiy vrach. 2006(1):32-6. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 Т. Стоєва
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).