Елементи судової психіатрії у процесі викладання судової медицини студентам медичного факультету зі спеціальності “Медична психологія”
Ключові слова:
судова медицина; судова психіатрія; медична психологіяАнотація
У статті відображені основні моменти викладання судової медицини з елементами судової психіатрії для медичних психологів. Показано значення цих фахівців у розкритті окремих злочинів.
Посилання
Gur'eva VA, Dmitrieva TB, Makushkin EV. Klinicheskaya i sudebnaya podrostkovaya psikhiatriya [Clinical and forensic adolescent psychiatry]. Moscow: OOO Meditsinskoe informatsionnoe agenstvo; 2007. 488 p. (in Russian).
Marchuk AI. Sudova psykhiatriia [Forensic psychiatry]. Kiev: Atika; 2004. 240 p. (in Ukrainian).
Mokhovikov AN. Sudebnaya psikhiatriya [Forensic psychiatry]. Odessa: Yuridichna lіteratura; 2004. 176 p. (in Russian).
Savka IH, Kulyk O. Osoblyvosti vykladannia sudovoi medytsyny dlia studentiv medychnoho fakul'tetu zi spetsial'nosti “Pediatriia” [Features of teaching forensic medicine for medical students majoring in "Pediatrics"]. Medychna osvita. 2005;1:35-6. (in Ukrainian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2022 І. Савка, С. Савка
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).