Випадок повного відновлення зору після медикаментозного лікування гемофтальму
Ключові слова:
гемофтальм; акомодація; циклоплегікАнотація
Описаний випадок успішного лікування гемофтальму комбінацією традиційних препаратів із циклоплегіком. У короткий термін одержано високий функціональний результат.
Посилання
Morozov VI, Yakovlev AA. Farmakoterapiya glaznykh bolezney [Pharmacotherapy of eye diseases]. 5. Ed. Moscow: Meditsina; 2004. 542 p. (in Russian).
Rudkovs'ka OD. Efektyvnist' tsykloplehii v likuvanni okliuzii sudyn sitkivky. Tezy nauk.-prakt.konf. „Novitni problemy oftal'molohii” [Efficacy of cycloplegia in the treatment of retinal vascular occlusions. These scientific-practical conferences "Latest problems of ophthalmology"]. Kyiv; 2008. 165-166 p. (in Ukrainian).
Rudkovs'ka OD. Novyi pidkhid do likuvannia ishemichnoi optykoneiropatii. Tezy nauk.-prakt.konf. „Novitni problemy oftal'molohii” [A new approach to the treatment of ischemic optic neuropathy. These scientific-practical conferences "Latest problems of ophthalmology". Kyiv; 2008. 168-69 p. (in Ukrainian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2022 О. Рудковська
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).