Розповсюдженість доброякісної гіперплазії та раку передміхурової залози серед чоловіків хмельниччини у 2002-2006 роках за даними біопсійних досліджень державного патолого-анатомічного центру україни (м. Хмельницький)
Ключові слова:
доброякісна гіперплазія передміхурової залози; рак передміхурової залози; трансректальна пункційна біопсіяАнотація
Проведене дослідження за архівом Державного патолого-анатомічного центру України (м. Хмельницький) кількості гістологічних досліджень простати у 2002-2006 роках: статистичний аналіз даних гістологічних досліджень, визначення співвідношення доброякісної гіперплазії та раку передміхурової залози, місце біопсійних досліджень у діагностиці раку передміхурової залози.
Посилання
Komartsev VN. Skrining-diagnostika raka predstatel'noy zhelezy [Screening for prostate cancer]. Onkologiya. 2001;2(2-3):160-2. (in Russian).
Levyts'kyi EO. Suchasni alhorytmy diahnostyky pukhlyn peredmikhurovoi zalozy [Modern algorithms for diagnosing prostate tumors]. Zhytomyr: Polissia; 2007. 320 р. (in Ukrainian).
Loran OB, Pushkar' DYu, Frank GA. Prostat-spetsificheskiy antigen i morfologicheskaya kharakteristika raka predstatel'noy zhelezy [Prostate-specific antigen and morphological characteristics of prostate cancer]. Moscow: MEDpress; 1999. 144 р. (in Russian).
Pushkar' DYu, Govorov AV, Bormotin AV. Skrining raka predstatel'noy zhelezy [Prostate Cancer Screening]. Urologiya. 2003;1:10-4. (in Russian).
Borre M, Nerstrom B, Overgaard J. The natural history of prostate carcinoma based on a Danish population treated with no intent to cure. Cancer. 1997;80(5):917-28.
Helpap В. Prognostic factors of prostate carcinoma. Pathologe. 1998;19(1):42-52.
Jemal A, Thomas A, Murray Т, Thun M. Cancer Statistics, 2002. Cancer J Clin. 2002;52(1):23-47.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2022 О. Прокоп’юк
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).