Отруєння фукорцином у неонатальній практиці з розвитком дисоціативного шоку
Ключові слова:
дисоціативний шок; новонароджені; отруєння фукорциномАнотація
У статті наведений клінічний опис розвитку дисоціативного шоку в новонародженої дитини внаслідок гострого отруєння фукорцином.
Посилання
Morgan DzhP, editor. Intensivnaya terapiya v pediatrii [Intensive care in pediatrics]. Moscow: Meditsina; 1995. р. 77-111. (in Russian).
Kloerti Dzh, Stark E, editors. Posibnyk z neonatolohii [Handbook of neonatology]. Kiev; 2005. р. 173-7, 633-43. (in Ukrainian).
Fomichev MV. Lechenie shoka u novorozhdennykh. In: Mater. seminara po intensivnoy terapii v neonatologii [Treatment of shock in newborns]. St. Petersburg; 2007. р. 292-305. (in Russian).
Shabalov NP. Neonatologiya [Neonatology]. Moscow: Medpress-inform; 2004. Vol. 2. p. 186-7, 463-74. (in Russian).
Nelson E, Richard E, Behrman MD. Textbook of pediatrics. W.B. Saunders company. Philadelphia, London, Toronto; 2000. р. 262-6.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2022 Л. Колюбакіна, Л. Кузьменко, Д. Колюбакін, М. Гончарук
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).