Клінічна ефективність застосування Діаліпону в комплексному лікуванні хворих на діабетичну полінейропатію
Ключові слова:
діабетична полінейропатія; цукровий діабетАнотація
Вивчено вплив α-ліпоєвої кислоти (Діаліпону) на клінічний перебіг діабетичної полінейропатії в комплексному лікуванні цієї патології. Найбільший вплив на регрес основних клінічних проявів у комплексному лікуванні діабетичної полінейропатії виявлено при використанні діаліпону порівняно з базисним лікуванням.
Посилання
Ametov AS, Strokov IA. Diabeticheskaya polineyropatiya: nastoyashchee i budushchee [Diabetic polyneuropathy: present and future]. Rossiyskie meditsinskie vesti. 2001;1:35-40. (in Russian).
Bibik VV, Bolgov DM. Tiotriazolin: farmakologiya i farmakoterapiya (obzor literatury) [Thiotriazoline: pharmacology and pharmacotherapy (literature review)]. Ukrains'kyi medychnyi al'manakh. 2000;3(4):226-9. (in Russian).
Bobyreva LE. Svobodnoradikal'noe okislenie, antioksidanty i diabeticheskie angiopatii [Free radical oxidation, antioxidants and diabetic angiopathies]. Problemy endokrinologii. 1996;6:14-20. (in Russian).
Volkov VI, Zaproval'naya OE, Chenchik TA. Primenenie mildronata pri ishemicheskoy bolezni serdtsa [The use of mildronate for ischemic heart disease]. Visnyk farmatsii. 2001;3:129. (in Russian).
Kotov SV, Kalinin AP, Rudakova IG. Diabeticheskaya neyropatiya [Diabetic neuropathy]. Moscow: Meditsina; 2000. 227 р. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2022 Л. Павлович, І. Білоус
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).