Хвороба Вільсона-Коновалова: випадок із практики
Ключові слова:
хвороба Вільсона-Коновалова; маніфестація; діагностика; лікуванняАнотація
У статті висвітлені дані про етіологію, патогенез та клініку хвороби Вільсона-Коновалова, а також наведений складний випадок даного захворювання з неврологічною та психічною маніфестацією. Детально описані скарги хворого, анамнез, дані об'єктивного обстеження, додаткових методів дослідження та наведена схема терапії даного пацієнта.
Посилання
Neiko YeM, editor. Hospital'na terapiia [Hospital therapy]. Kiev: Zdorov'ia; 2003. р. 794-96. (in Ukrainian).
Grigor'ev PYa, Yakovenko AV. Klinicheskaya gastroenterologiya [Clinical gastroenterology]. Moscow: Meditsinskoe informatsionnoe agenstvo; 2004. р. 331-2. (in Russian).
Nadinskaya MYu. Bolezn' Vil'sona-Konovalova [Wilson-Konovalov's disease]. Spravochnik poliklinicheskogo vracha. 2005;5(6):38-43. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2022 О. Федів, М. Патратій, Л. Малюх, Н. Паліброда
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).