Особливості прегравідарної підготовки жінок із недостатністю лютеїнової фази після перенесених запальних захворювань геніталій
Ключові слова:
недостатність лютеїнової фази; запальні захворювання внутрішніх статевих органів; двохетапне лікуванняАнотація
Доведено переваги двохетапного етіопатогенетичного лікування недостатності лютеїнової фази в жінок на тлі перенесених запальних процесів внутрішніх статевих органів з використанням комплексу імуномодулювальних, ангіопротекторних, гормональних препаратів та фізіотерапевтичних засобів.
Посилання
Rudakova EB, Semenchenko SI, Panova OYu, Kuchinskaya NV. Infektsionnaya patologiya nizhnego otdela polovykh putey zhenshchiny i besplodie [Infectious pathology of the woman's lower genital tract and infertility]. Ginekologiya. 2004;6(3):132-6. (in Russian).
Krasnopol'skiy VI, Logutova LS, Serova OF. Nedostatochnost' lyuteinovoy fazy: opredelenie, diagnostika i differentsirovannoe lechenie [Luteal phase insufficiency: definition, diagnosis and differential treatment]. Informatsionnoe pis'mo. Moscow; 2004. (in Russian).
Pritts A, Atwood AK. Luteal phase support in infertility treatment: a meta-analysis of the randomized trials. Human Reproduction. 2002;17(9):2287-99.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2022 О. Булавенко, О. Бурлака, О. Льовкіна
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).