Оптимізація організації самостійної роботи студентів медичного коледжу при вивченні інфекційних хвороб
Ключові слова:
інфекційні хвороби; самостійна робота студентівАнотація
З метою оптимізації організації самостійної роботи студентів медичного коледжу з підготовки до практичних занять з інфекційних хвороб створено та впроваджено навчальний посібник, що сприяло підвищенню рівня їх знань при вивченні інфекційних хвороб.
Посилання
Avdieienko AP, Dementii LV. Orhanizatsiia samostiinoi roboty studentiv [Organization of independent work of students]. Problemy osvity. 2003;33:246-50. (in Ukrainian).
Brazhnikov AYu, Kamynina NN. Izmeneniya v sestrinskom obrazovanii v Evropeyskom Soyuze [Changes in nursing education in the European Union]. Meditsinskaya sestra. 2007;3:34-8. (in Russian).
Holovko MV, Holovko SH. Vymohy do orhanizatsii samostiinoi roboty v umovakh perekhodu na yevropeis'ki standarty osvity [Requirements for the organization of independent work in the transition to European standards of education]. Kiev. KNEU. 2005;1:299-301. (in Ukrainian).
Holovko MV, Holovko SH. Osoblyvosti orhanizatsii ta vdoskonalennia systemy navchannia za umov Bolons'koho protsesu [Features of the organization and improvement of the education system under the Bologna process]. Problemy osvity. 2006;43:7-11. (in Ukrainian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2023 О.В. Денисенко
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).