Визначення типу дуктохолангіопатії фуксинорагічним методом патогістологічного дослідження за непрохідності спільної жовчної протоки непухлинної етіології
Ключові слова:
жовчні протоки; дуктохолангіопатії; фуксинорагічна методикаАнотація
Використана фуксинорагічна методика гістологічного дослідження біоптатів стінок спільної жовчної протоки в 670 оперованих осіб із механічною жовтяницею непухлинного походження. Визначені головні стереотипні патогістологічні ознаки зворотних і незворотних форм запально-дегенеративних змін у стінках спільної жовчної протоки, які покладені в основу визначення окремих типів дуктохолангіопатій, як складової холангіту.
Посилання
Bobrov OE, Semenyuk YuS, Khmel'nitskiy SI. Korrelyatsiya vizual'no-instrumental'nykh kriteriev otsenki sostoyaniya zhelchnykh protokov i rezul'tatov intraoperatsionnogo gistologicheskogo issledovaniya ikh stenok v differentsirovanom vybore sposoba zaversheniya kholedokhotomii [Correlation of visual-instrumental criteria for assessing the state of the bile ducts and the results of intraoperative histological examination of their walls in the differentiated choice of the method for completing choledochotomy]. Khirurhiia Ukrainy. 2003;1:81-5. (in Russian).
Khmel'nitskiy SI. Duktokholangiopatii [Ductocholangiopathy]. Novosti meditsiny i farmatsii v mire. 2006;17:17-8. (in Russian).
Khmel'nitskiy SI. Duktokholangiopatii [Ductocholangiopathy]. Novosti meditsiny i farmatsii v mire. 2006;18:24-5. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2023 С.Й. Хмельницький
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).