Методологічні проблеми соціальних цінностей
Ключові слова:
цінність; оцінка; світогляд; методологія; людинознавство; духовністьАнотація
Комплексне дослідження проблеми цінностей навіть у ретроспективі передбачає історичнологічний, синтетичний, сходження від абстрактного до конкретного, критичний методи проникнення в сутність мало відомого. Оскільки людина – найвища цінність, особлива істота Всесвіту, до неї має бути звернута не лише теоретична, але й практична орієнтація управлінців суспільством.
Посилання
Ozhevan MA. Liuds'kyi vymir nauky ta naukovi „vymiry” liudyny [The human dimension of science and the scientific "dimensions" of man]. Kiev: Lybid'; 1992. 175 p. (in Ukrainian).
Krysachenko VS, Tesliuk SS. Zhyttiediial'nist' liudyny: filosofs'kyi analiz [Human life: a philosophical analysis]. Kyiv: Lutsk; 1999. 236 p. (in Ukrainian).
Hrabovs'kyi SI. Ukrains'ka liudyna u vymirakh XX stolittia: do postanovky problemy [Ukrainian man in the dimensions of the twentieth century: to the problem]. Kiev: Kyivs'ke bratstvo; 1997. 118 p. (in Ukrainian).
Marchuk MH. Tsinnisni potentsii znannia [Value potentials of knowledge]. Chernivtsi: Ruta; 2001. 319 p. (in Ukrainian).
Popov MV. Aksiolohiia y medytsyna [Axiology and medicine]. Kiev; 2003. 284 p. (in Ukrainian).
Filosofs'ki problemy liudynoznavstva [Philosophical problems of anthropology]. Chernivtsi; 2005. 207 p. (in Ukrainian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2023 М.М. Сидоренко, В.А. Троянський
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).