Метод кількісного визначення креатину та креатиніну в одній пробі сироватки (плазми) крові
Ключові слова:
креатин; креатинін; кількісне визначення; сироватка; плазма кровіАнотація
Розроблено простий, добре відтворюваний, доступний для виконання в клінічних біохімічних лабораторіях метод кількісного визначення креатину і креатиніну в одній пробі сироватки (плазми) крові.
Посилання
Kamyshnikov VS. Spravochnik po klinikobiokhimicheskoy laboratornoy diagnostike [Handbook on clinical and biochemical laboratory diagnostics]. Minsk: Belarus; 2000. 495 p.
Tymoshenko OP. Klinichna biokhimiia [Clinical Biochemistry]. Kiev: VD Profesional; 2005. 288 p. (in Ukrainian).
Meschyshen IF, Pishak VP, Hryhor′ieva NP. Osnovy obminu rechovyn ta enerhii [Fundamentals of the exchange of speech and energy]. Chernivtsi: Meduniversytet; 2005. 192 p. (in Ukrainian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2023 І.Ф. Мещишен, Т.В. Куртян
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).