Автоматизований облік лікарів-інтернів за допомогою електронної програми “Медичні кадри України”
Ключові слова:
автоматизований облік; лікарі-інтерни; єдиний інформаційний простірАнотація
Розглянуто перспективи запровадження автоматизованого обліку лікарів-інтернів за допомогою електронної програми “Медичні кадри України” з метою створення єдиного інформаційного простору.
Посилання
Vaschenko NM. Suchasna infrastruktura informatyzatsii v okhoroni zdorov’ia Ukrainy ta yii ekonomichni aspekty [Modern informatization infrastructure in health care of Ukraine and its economic aspects]. Medychna osvita. 2004;1:36-9. (in Ukrainian).
Volosovets' OP. Stratehiia Yevrointehratsiinoho reformuvannia vyschoi medychnoi osvity v Ukraini [Strategy of European integration reform of higher medical education in Ukraine]. Problemy medychnoi nauky ta osvity. 2006;1:5-12. (in Ukrainian).
Khvysiuk OM, Marchenko VH, Kramnyi OI, Bortnyi MO. Systema kontroliu yakosti pisliadyplomnoi osvity likariv [Quality control system of postgraduate education of doctors]. Problemy medychnoi nauky ta osvity. 2006;2:10-2. (in Ukrainian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2023 В.П. Пішак, В.Е. Кардаш, І.Р. Головатий, І.A. Бутаковський, А.П. Зубович
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).