Морфофункціональна оцінка перебігу ранового процесу при застосуванні «Фероклею-Ц»
Ключові слова:
рани; запальний процес; “Фероклей-Ц”; лікуванняАнотація
Дослідження на 43 щурах встановлено, що “Фероклей-Ц” позитивно впливає на перебіг ранового процесу завдяки наявності протекторних, антимікробних, сорбційних і стимулювальних властивостей, сприяє легшому перебігу ранового процесу і не викликає алергічних реакцій, може застосовуватися упродовж всього періоду місцевого лікування ран.
Посилання
Datsenko BM, Tamm TІ, Mokhammad A, Kravtsov EA. Patogeneticheskie osnovy vybora preparata dlya lecheniya gnoynoy rany [Pathogenetic basis for choosing a drug for the treatment of purulent wounds]. Klinichna khirurhiia. 2002;11:24. (in Russian).
Kryzyna PS. Infikovani rany: Rol' aloprotektoriv v yikh likuvanni ta zapobihanni mozhlyvykh uskladnen' [Infected wounds: The role of alloprotectors in their treatment and prevention of possible complications]. Zbirnyk naukovykh prats' spivrobitnykiv KMAPO im PL Shupyka. 2001;1(2):699-705. (in Ukrainian).
Kuzin MI, Kostyuchenko BM, editors. Rany i ranevaya infektsiya: Rukovodstvo dlya vrachey [Wounds and Wound Infection: A Guide for Physicians]. Moscow: Meditsina; 1990. 592 p. (in Russian).
Chaadaev AP, Klimiashvili AD. Sovremennye metodiki mestnogo medikamentoznogo lecheniya infitsirovannykh ran [Modern methods of local drug treatment of infected wounds]. Khirurgiya. 2003;1:54. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2024 П.С. Кризина
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).