Оптимізація лікувальної тактики у хворих на гостру тонкокишкову непрохідність залежно від ступеня розвитку ентерергії кишечнику
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XVIII.1.69.2014.29Ключові слова:
кишкова непрохідність, ендогенна інтоксикація, реамберинАнотація
Проведено вивчення у 202 хворих на гостру тонкокишкову непрохідність (ГТКН) клінічно-біохімічних показників, що характеризують стан ендотоксикозу. Встановлено, що дилатований привідний відділ тонкої кишки є одним із джерел формування ендотоксикації і його функціональний стан, внаслідок порушення морфологічної структури напряму впливає
на результати комплексного хірургічного лікування.
Посилання
Aliev S.A., Sultanov G.A., Efendiev M.A. Some aspects of the pathogenesis of hypoxia and non-pharmacological methods of its correction with purulent peritonitis. Vestnik intensivnoy terapii. 2003; 2: 20-27 (in Russian).
Kosinets V.A. The functional state of mitochondria in muscle layer of the small intestine with peritonitis experimental widespread purulent. Vestnik Vitebskogo gosudarstvennogo meditsinskogo universiteta. 2007; 4: 31-38 (in Russian).
Maevskiy A.S., Rozenfel'd M.N., Kondratova M.N. Correction of metabolic acidosis by maintaining mitochondrial function. Vestnik Vitebskogo gosudarstvennogo meditsinskogo universiteta. 2007; 4: 39-43 (in Russian).
Yakovlev A.Yu. Correction of metabolism of patients with peritonitis - the question of means and tactics application antihypoxants. Vestnik intensivnoy terapii. 2007; 1: 91-94 (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 V. D. Skrypko, Y. A. Klymenko, A. A. Klymenko, M. G. Honchar
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).