Самостійна робота студентів як важливий елемент підготовки провізорів на кафедрі клінічної фармакології і фармакотерапії
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XVIII.1.69.2014.50Ключові слова:
самостійна робота студента, індивідуальна робота студента, навчально-методичний комплексАнотація
Одним із видів організації навчання на кафедрі клінічної фармакології й фармакотерапії є самостійна робота студентів фармацевтичного факультету, яка сприяє отриманню додаткових знань. Самостійна робота студентів здійснюється з використанням методичних вказівок для студентів, в яких вказані навчальні цілі, перелік питань, ситуаційні задачі, тести для самоконтролю, наданий список рекомендованої літератури. Такий вид навчання спонукає студента до індивідуальної роботи з літературою, пошуку інформації в мережі Internet, складання тез, написання конспектів. З метою підвищення ефективності самостійної роботи студента, посилення мотивації до її виконання, на кафедрі функціонує науковий студентський гурток.
Посилання
Poliachenko Iu.V., Perederii V.H., Volosovets' O.P., Moskalenko V.F. Higher education Ukraine and the Bologna Process. Kyiv: Knyha-plius; 2005 (in Ukrainian).
Aleksandruk D.P., Kapechuk V.V., Vatsyk M.M. The integration of the Bologna process in higher medical education. Halyts'kyi likars'kyi visnyk. 2006; 13 (4): 106-108 (in Ukrainian).
Milerian V.Ie. Methodical bases of preparation and holding of classes in medical schools. Kyiv: Khreschatyk; 2004 (in Ukrainian).
Chernykh V.P., Tolochko V.M., Heorhiiants V.A. Regulations on independent work of students in the national pharmaceutical. Kharkiv: NfaU; 2003 (in Ukrainian).
Chernikh V.P., Tolochko V.M., Zaychenko A.V. Pharmaceutical education in the world. Khar'kov: NfaU; 2004 (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 V. I. Klymenko
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).