Досвід впровадження інноваційних методів викладання судової медицини у Саратовському ДМУ ім. В.І. Разумовского
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XVII.3.67.2013.131Ключові слова:
викладання, інновації, судова медицинаАнотація
У статті викладені види інформаційно-технологічних розробок та інноваційних форм представлення навчального матеріалу з судової медицини і результати їх впровадження у вузівський компонент освітнього процесу на кафедрі судової медицини Саратовського медичного університету.Посилання
Kats YaA, Svistunova AA. Sovershenstvovanie metodologii prepodovaniya v vuzakh meditsinskogo profilya [Improvement of the methodology of teaching in medical schools]. Saratovskiy nauchno-meditsinskiy zhurnal. 2008;4(2):15-7. (in Russian).
Krasnov VA. Sovremennye pedagogicheskie tekhnologii [Modern pedagogical technologies]. Saratov; 2004. 120 p. (in Russian).
Pantyukhin AV, Protopopov AA, Aver'yanov AP. Metodologicheskiy podkhod k kompleksnym uchebno-issledovatel'skim rabotam [Methodological approach to integrated educational-research work]. Saratovskiy nauchno-meditsinskiy zhurnal. 2011;7(1):162-65. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2013 A. A. Yefimov, Ye. N. Savenkova
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).