Досвід викладання дисципліни «Акушерство та гінекологія» для студентів за спеціальністю «Медична психологія»
DOI:
https://doi.org/10.24061/215433Ключові слова:
викладання дисципліни, медична психологіяАнотація
Нами сформовано дві випадкові групи студентів – перша (основна група) – студенти, які в процесі навчання, додатково, при курації використовували різноманітні психологічні тести для експериментально-психологічного обстеження психічних процесів та методи клінічно-психологічного дослідження особистості, та друга (контрольна група) – студенти, які вивчали дисципліну за загальноприйнятою методикою. Навчання студентів проводилося в однакових умовах. Оцінювали студентів за традиційною шкалою з урахуванням критеріїв оцінювання при поточному та підсумковому контролі. Важливим була наявність вірогідної різниці в рівні знань при оцінюванні на підсумковому контролі – успішність студентів першої групи вірогідно вища.Посилання
Karandashev VN. Metodika prepodavaniya psikhologii [Methods of teaching psychology]. St. Petersburg: Piter; 2007. 25-36 p. (in Russian).
Talyzina NF. Pedagogicheskaya psikhologiya [Pedagogical psychology]. Moscow; 1998. 15-9 p. (in Russian).
Gerasimova BC. Metodika prepodavaniya psikhologii [Methods of teaching psychology]. Moscow: Os'-89; 2004. 34-58 p. (in Russian).
Karandashev VN. Metodika prepodavaniya psikhologii [Methods of teaching psychology]. St. Petersburg: Piter; 2005. 27-44 p. (in Russian).
Ledeneva YuE, Shiyanova TI. Metodika prepodavaniya psikhologii [Methods of teaching psychology]. Stavropol: SKSI; 2005. 13-28 p. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 A. V. Semeniak, O. A. Andriiets’, L. A. Kuchuk
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).