Система дистанційного навчання як ефективна складова підготовки лікарів-інтернів до ліцензійного інтегрованого іспиту «Крок-3. Загальна лікарська підготовка»
Ключові слова:
інтернатура; тестовий контроль; дистанційне навчанняАнотація
У статті показано, що ефективність підготовки лікарів-інтернів до державного тестового екзамену визначається якістю навчання на профільній кафедрі з використанням сучасних комп’ютерних технологій.
Посилання
Bezrukov LA, Koloskova EK, Mikalyuk LV. Obuchenie internov-pediatrov kak upravlyaemyy protsess [Pediatric intern training as a guided process]. Problematic issues of pediatrics and higher medical education: Coll. Sciences. works dedicated to the memory of Professor YM Vitebsky. Donetsk; 2008. 232-35 p. (in Russian).
Nagornaya NV, Limarenko MP, Baeshko GI. Ob opyte optimizatsii obucheniya pediatrov v internature [On the experience of optimizing the training of pediatricians in internship]. Zdorov'e rebenka. 2008;3:122-24. (in Russian).
Prilutskiy AS, Zhdanyuk YuI. Komp'yuternye sredstva obucheniya – novyy etap v razvitii tekhnologiy vysshego meditsinskogo obrazovaniya [Computer training tools - a new stage in the development of technologies of higher medical education]. Problematic issues of pediatrics and higher medical education: Coll. Sciences. works dedicated to the memory of Professor YM Vitebsky. Donetsk; 2008. 299-300 p. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 О. Колоскова, В. Хільчевська, Н. Богуцька, О. Бєлашова
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).