Електрокардіограма здорових дітей в різні вікові періоди: дані літератури та власні спостереження
Ключові слова:
електрокардіограма; здорові дітиАнотація
У статті за даними літератури та власних спостережень висвітлюються особливості електрокардіограми здорових дітей в різні вікові періоди.
Посилання
Kuberger MB. Rukovodstvo po klinicheskoy elektrokardiografii detskogo vozrasta [Pediatric Clinical Electrocardiography Guide]. Moscow: Meditsina; 1983. 353 p. (in Russian).
Makarov LM. EKG v pediatrii [ECG in pediatrics]. Moscow: MEDPRAKTIKA; 2006. 265 p. (in Russian).
Orlov VN. Rukovodstvo po elektrokardiografii [Guide to electrocardiography]. 3rd ed. Moscow: Izd-vo «Medinformagenstvo»; 2003. 528 p. (in Russian).
Oskolkova MK, Kupriyanova OO. Elektrokardiografiya u detey [Electrocardiography in children]. 2 ed. Moscow: MEDpress-inform; 2004. 351 p. (in Russian).
Sereda YuV. Elektrokardiografiya v pediatrii [Electrocardiography in pediatrics]. SPb.: ELBI-SPb; 2004. 101 p. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 С. Білецький, Т. Городенський, Л. Мельничук, Т. Казанцева
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).