Деякі аспекти післядипломної освіти за фахом «лікар-хірург»
Ключові слова:
лікарі-інтерни; навчання; вихованняАнотація
Автори провели аналіз стану навчання лікарів-інтернів з хірургічного фаху та дійшли висновку, що основними шляхами покращання проблеми викладання його є максимальна індивідуалізація з використанням сучасних технологій та принципу теорії малих груп.
Посилання
Sokolov VM. Standarty v keruvanni yakistiu osvity [Standards in education quality management]. Kyiv: Vyscha osvita v Ukraini; 2000. 77 p. (in Ukrainian).
Mishalov VH, Burka AO, Khrapach VV, Zakharash MP, Koval'chuk LYa, Sushko VI. Typova navchal'na prohrama z dystsypliny «Khirurhiia» [Typical curriculum for the discipline "Surgery"]. Khirurhiia Ukrainy. 2008;3:96-106. (in Ukrainian).
Drob’iazko P. Ukrains'ka natsional'na shkola: vytoky i suchasnist' [Ukrainian national school: origins and modernity]. Kyiv: Akademiia; 1997. 181 p. (in Ukrainian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 О. Ткачук, В. Скрипко, І. Чурпій
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).