Корекція дисменореї у пацієнток з аномаліями розвитку статевих органів
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XX.4.80.2016.188Ключові слова:
аномалії розвитку матки, дисменорея, більАнотація
У статті наведені дані щодо ефективності використання комбінованого препарату Фламідез для корекції дисменореї у пацієнток із необструктивними аномаліями розвитку статевих органів. Встановлено, що застосування препарату Фламідез ефективно зменшує прояви дисменореї, покращує якість життя жінок, що дозволяє рекомендувати його прийом для корекції больового синдрому в пацієнток з аномаліями розвитку матки.
Посилання
Acien P, Acien M. Evidence-based management of recurrent miscarriage. Surgical management. Int. Congr. Series. 2004;1:335-2.
Grimbizis GF, Camus M, Tarlatzis BC. Clinicalimplications of uterine malformations and hysteroscopic treatment results. Hum. Reprod. Update. 2001;7:161-4.
Saravelos SH, Cocksedge KA, Li T-C. Prevalence and diagnosis of congenital uterine anomalies in women with reproductive failure: a critical appraisal. Hum. Reprod. Update. 2008;14:415-9.
Spenser TE, Hayashi K, Hu I. Comparative developmental biology of the mammalian uterus. Curr. Top. Dev. Biol. 2005;68:85-2.
Chan YY, Jayaprakasan J, Zamora J. The prevalence of congenital uterine anomalies in unselected and high-risk populations: a systematic review. Hum. Reprod. Update. 2011;17:761-1.
Sugiura-Ogasawara M, Ozaki Y, Katano K. Uterine anomaly and recurrent pregnancy loss. Semin. Reprod. Med. 2011;29:514-1.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 N. S. Veresnyuk, V. I. Pyrohova
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).