Соціально-економічні фактори ризику розвитку туберкульозу в умовах високої міграції в транскордонному регіоні
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XX.4.80.2016.200Ключові слова:
туберкульоз, фактори ризику, соціально-економічний статусАнотація
Туберкульоз є класичним прикладом інфекційного захворювання, пов'язаний із соціальними детермінантами здоров'я. Дослідження включає в себе інформацію про фактори ризику, соціально-економічний статус хворих на туберкульоз легень із високим тягарем туберкульозу транскордонного регіону: Кишинів і місто Бєльци і Західна Україна, Чернівецька область.
Посилання
Jelamschi N, Nichita S, Barba O, Boboc E. Centrul National de Management in Sanatate. Potencialul uman din sistemul sanatatii implicat in acordarea asistencei medicale ftiziopneumologice. 2015. Available at: http://www.cnms.md/ro/rapoarte.
Available at: http://www.who.int/tb/publications/global_report/en/.
United Nations. Report on Millenium Development Goals. Republic of Moldova: Chisinau; 2013. http://md.one.un.org/content/dam/unct/moldova/docs/pub/strateg/UNPF_poregss_report_2013.pdf.
Available at: http://medstat.gov.ua/ukr /news.html?id=203.
Available at: http://statbank.statistica.md.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 E. Lesnic, L. Todoriko, A. Niguleanu, I. Ieremenchuk, I. Semianiv, О. Pidverbetska
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).