Клінічний випадок одномоментного стентування клубово-стегнового сегмента і лівої коронарної артерії у пацієнта із цукровим діабетом типу 2
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XX.4.80.2016.226Ключові слова:
атеросклероз, стентування, цукровий діабетАнотація
У статті наведені дані літератури і опис випадку ендоваскулярного лікування поєднаної патології.Посилання
Biryukov SA, Alferov YuV, Shval'b PG. Balloon angioplasty with lesion of the distal arterial bed of the lower extremities. Angiologiya i sosudistaya khirurgiya. 2012;3:46-9. (in Russian).
Dudanov IP, Sidorov VN, Kaputin MYu. Critical ischemia of the lower limbs. Standards of diagnosis and treatment in the clinic of internal diseases. Cardiovascular diseases. Vestnik Rossiyskoy voenno-meditsinskoy akademii. 2012;18(2):53-5. (in Russian).
Al-Khaldi A. Therapeutic angiogenesis using autologous bone marrow stromal cells: improved blood flow in a chronic limb ischemia model. Ann. Thorac. Surg. 2013;75(1):204-09.
Brillu C, Piquet J, Villapadierna F. Percutaneous transluminal angioplasty for management of critical ischemia in arteries below the knee. Ann. Vase Surg. 2011;15:175-81.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Sh. A. Iskhakov, B. A. Alyavi, S. E. Kamilova
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).