Особливості викладання судової медицини іноземним студентам з урахуванням їх психологічних особливостей
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XX.4.80.2016.229Ключові слова:
судова медицина, іноземні студенти, психологічні особливостіАнотація
У статті відображені особливості викладання судової медицини іноземним студентам медичного факультету з урахуванням їх психологічних особливостей та соціальних відмінностей. Показано значення судової медицини як клініко-морфологічної дисципліни в майбутній діяльності фахівців медиків.
Посилання
The Law of Ukraine "On Higher Education" from 07.01.2014 № 1556-VII. zakon.Rada.gov.ua (in Ukrainian).
Zimenkovs'kyi BS, Hzhehots'kyi MR, Varyvoda IeS. European Credit Transfer and Accumulation System, in the context of reforming the English-speaking foreign students at Lviv National Medical universteti Danylo Galician. Medychna osvita. 2016;2:110-12. (in Ukrainian).
Zaporozhan VM, Kresiun VI, Ariaiev ML, Chernets'ka OV. English-language training as a stimulant quality of education and international contacts. Medychna osvita. 2011;2:45-7. (in Ukrainian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 I. H. Savka, S. D. Savka, N. V. Grynko
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).