Перспективи та проблеми безперервної освіти в сімейній медицині
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XX.4.80.2016.230Ключові слова:
continuous education, family medicine, postgraduate trainingАнотація
У статті висвітлено актуальні питання безперервної освіти, як стратегічного перспективного напрямку розвитку післядипломного навчання, основні тенденції навчання в Європі та Україні. Подано існуючу систему підготовки сімейних лікарів на кафедрі терапії і сімейної медицини факультету післядипломної освіти. Визначено ключові напрямки розвитку, етапи організаційного навчання та проблеми безперервної
професійної освіти для сімейних лікарів Прикарпаття, шляхи подолання проблем та наближення безперервної освіти до світових стандартів.
Посилання
Voronenko IuV, Zozulia IS. Distance Learning mode online: opportunities for professional development, new perspectives. Ukrains'kyi medychnyi chasopys. 2011;3:26. (in Ukrainian).
Kozlovs'ka HV. Continuing education in Europe and Ukraine: a sociological analysis. Nauk. chasopys NPU im. M. P. Drahomanova. Seriia № 11. Sotsiolohiia. Sotsial'na robota. Sotsial'na pedahohika. 7:2008;13-20. (in Ukrainian).
Kudriavtseva SP, Kolos VV. International information. Kyiv: Slovo; 2008. 400 p. (in Ukrainian).
Moskalyk HF. Continuing education and modern information space. European cooperation. 2015;5:24-4. (in Ukrainian).
Pinchuk IeA. Conceptual framework and trends in continuing education. Visnyk NTUU «KPI». Filosofiia. Psykholohiia. Pedahohika. 2011;1:71-7. (in Ukrainian).
Sydorchuk LP. Forms of educational work in training family doctor. Medychna osvita. 2003;1:28-30. (in Ukrainian).
Topchii TV. Continuing education environment as a system of identity formation. Visnyk Natsional'noho universytetu «Iurydychna akademiia Ukrainy imeni Yaroslava Mudroho». 2014;3:222-28. (in Ukrainian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 H. S. Symchych
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).