Викладання дисципліни «Елементи практичної психології» в системі післядипломної освіти провізорів
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XX.4.80.2016.231Ключові слова:
післядипломна професійна підготовка, провізор-інтерн, семінарські заняття, самостійна позааудиторна робота, фармацевтична деонтологія, спілкування, емпатіяАнотація
У статті обґрунтовано доцільність вивчення дисципліни «Елементи практичної психології» провізорами-інтернами на кафедрі психіатрії, наркології та медичної психології в Івано-Франківському національному медичному університеті. Подано характеристику семінарських занять, самостійної практичної аудиторної та позааудиторної робіт.
Посилання
Kaidalova LH, Pliaka LV. Psychology of communication. Kharkiv: NFaU; 2011. 132 p. (in Ukrainian).
Pryschak MD, Les'ko OI. Psychology in organization management. Vinnytsia; 2013. 224 p. (in Ukrainian).
Filonenko MM. Psychology of communication. Kyiv: Tsentr uchbovoi literatury; 2008. 224 p. (in Ukrainian).
Chornopyska OP. Elements of Applied Psychology. Ivano-Frankivs'k: PP Holinei O.M.; 2016. 87 p. (in Ukrainian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 O. P. Chornopyska
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).