Концепція створення університетської лікарні (клініки)
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XVIII.3.71.2014.161Ключові слова:
університетська лікарня (клініка), концепція створенняАнотація
У роботі наведена концепція створення університетської лікарні (клініки), яка включає законодавчі та загальні положення, питання організації, джерела фінансування, досвід України та Європейських країн.
Посилання
1. The Law of Ukraine "On Amendments to the Fundamentals of Legislation Ukraine's Health Guaranty Regarding Udosk grant of medical assistance". N 3611-VI of 07.06.11 p. (in Ukrainian).
2. Scherbynina MB, Skyrda IIu. Reforma systemy okhorony zdorov’ia Ukrainy: problemy s'ohodennia [The reform of the health care system inUkraine: the problems of today]. DU «Instytut hastroenterolohii NAMN» m. Dnipropetrovs'k. Newspaper of the News of Medicine and Pharmacy. 4:2012 p. (in Ukrainian).
3. Guidelines for the development of safety-of-health strategies from a health system perspective. World Health Organization Regional Office for Europe. 2008. 86 p. (in Russian).
4. Order of the Ministry of Health and Medical Sciences of Ukraine dated September 12, 2008. № 522/51. (in Ukrainian).
5. Ustinov OV. Stvorennia universytets'kykh klinik – nahal'na vymoha chasu [Creating university clinics is an urgent requirement of time]. Ukr. med. chasopys. V-vo «Morion». 2011. 112 p. (in Ukrainian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 T. M. Boychuk, A. M. Yuzko
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).